کاربر میهمان ( ورود ) | ثبت‌‌نام میهمان  | راهنما  یک‌‌شنبه، ۴ فروردین‌‌ماه ۱۳۹۸ | Sunday, March 24, 2019
 
 
سامانه ثبت‌ نام مدیریت آموزشی مربیان مدارک آزمون دانشنامه آرشیو درباره ما تماس با ما
 

وضعیت جاده ها در نوروز ۱۳۹۷

  ظرفیت جاده‌ها با تقاضای سفرها همخوانی ندارد:  

 شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰:۲۸|

رییس پلیس راهور ناجا با اعلام اینکه ظرفیت جاده ها با تقاضای سفرها همخوانی ندارد، گفت: پلیس، مرجع اعلام وضعیت جاده هاست.

 
به گزارش خبرنگار سایت راهور، سردار تقی مهری در حاشیه رزمایش بزرگ ترافیک و خدمات سفر نوروز 97 گفت: درخواست ما از شهروندان و به ویژه مسافران نوروزی این است که زمان سفر خود را مدیریت کرده و تا حد امکان از ناوگان حمل و نقل عمومی همچون اتوبوس، قطار و ... برای سفر استفاده کنند.
 
 
وی با بیان اینکه ظرفیت جاده های ما با تقاضای سفر همخوانی ندارد خاطرنشان کرد: این موضوع به ویژه در برخی از محورهای منتهی به شهرهای شمالی و زیارتی سبب ایجاد ترافیک در جاده ها می شود.
 
 
مهری با اشاره به وجود 28 میلیون راننده فعال در کشور، 21 میلیون دستگاه خودرو و 11.5 میلیون دستگاه موتورسیکلت اظهار کرد: امسال یک میلیون و 400 هزار دستگاه خودرو نیز به چرخه ترافیک اضافه شده و امیدواریم که رانندگان با رعایت قوانین و مقررات سفر ایمنی را در ایام نوروز برای خود رقم بزنند.
 
 
مهری با بیان اینکه حدود 40 درصد از حوادث رانندگی در ایام نوروز 96 به دلیل خستگی و خواب آلودگی راننده رخ داده است، گفت: تخلف دیگری که سهم زیادی در بروز حوادث جرحی و فوتی داشت سرعت و سبقت غیرمجاز بود.
 
 
رئیس پلیس راهور ناجا همچنین از آشکارسازی نقاط پرخطر در جاده ها خبر داد و گفت: رانندگانی که با مسیر آشنایی نداشته و برای نخستین بار است که به جاده های می روند توجه داشته باشند که حتما از تذکرات و هشدارهای پلیس پیروی کنند.
 
 
سردار مهری در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره اینکه کدام مرجع باید وضعیت انسداد و بازگشایی جاده ها را اعلام کند، گفت: برابر قانون و مقررات وضعیت جاده ها و محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی از سوی پلیس اعلام می شود. قطعا پلیس در بسیاری از حوادث حضور داشته و با توجه به استقراری که در جاده های سراسر کشور دارد از وضعیت راه ها و معابر و همچنین باز و بسته بودن مسیرها باخبر است.
 
 
وی همچنین با اشاره به ناوگان حمل و نقل عمومی خاطرنشان کرد: درخواست ما از مسافران اتوبوس ها این است که تخلفات این رانندگان را به شماره ای که در روی شیشه اتوبوس ها نصب شده پیامک کنند تا در اولین ایستگاه پلیس راه با راننده برخورد شود. علاوه بر آن سامانه سپهتن نیز بر رفتار رانندگان حمل و نقل عمومی نظارت دارد.


 

وضعيت جاده ها در نوروز 1397

گزارش | علمی

کد محتوا: ۱۰۹۴

ارسال: شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰:۲۸

به روز شده: شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵:۵۵

کلید واژه‌‌ها:

نوع: گزارش

موضوع: علمی

فرستنده:

منبع: ?rahvar۱۲۰

پیوند:

بازدید: ۲۵۲

زبان: پارسی

(۱ مورد )
 

عنوان

متن

 

برای ورود باید به سایت وارد شده باشید.   در حال حاضر امکان ثبت نظر برای شما وجود ندارد، برای افزودن نظرتان، باید ابتدا به سایت وارد شده‌‌ باشید.

 ورود به سایت   برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید.

 ورود به سایت   چنانچه هنور در سایت عضو نشده‌‌اید، اینجا کلیک کنید.
(ثبت نام در سایت تنها ۱ دقیقه طول می‌‌کشد!)

   
نظری وارد نشده است، شما اولین باشید ...


 

نام کاربری

 

رمز عبور

   

آموزشگاه رانندگی هنگام


ثبت‌‌نام

مدیریت آموزشی

شرایط و مدارک

دانشنامه

آرشیو

درباره ما

تماس با ما


نشانی: تهران، ميدان رسالت، خيابان هنگام، نبش خیابان بهار

تلفن: ٧٧٢٠٩۴۴۵ - ٧٧٢٠٩۴۴۶ (۰۲۱)

پست الکترونیک: info@hengam.info

 

© ۱۳۹۸ کلیه حقوق برای آموزشگاه رانندگی هنگام محفوظ است.

هرگونه کپی برداری از مطالب و محتوای این وب‌‌سایت بدون مجوز کتبی نقض قانون حمایت از تولیدکنندگان محتوای اینترنتی می‌‌باشد و تحت پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت.

طراحی و توسعه: گروه ریزسامانه‌‌های نمادیس| پایگاه آموزش مجازی رانندگی| عضو طرح سامانه مدیریت هوشمند آموزشگاه رانندگی