کاربر میهمان ( ورود ) | ثبت‌‌نام میهمان  | راهنما  یک‌‌شنبه، ۱۱ خرداد‌‌ماه ۱۳۹۹ | Sunday, May 31, 2020
 
 
سامانه ثبت‌ نام مدیریت آموزشی مربیان مدارک آزمون مطالب
 

درباره آموزشگاه رانندگی هنگام

آموزشگاه رانندگی هنگام مجری طرح آموزش و آزمایش مهارت رانندگی در اوایل سال 1382 با همت شهید احمد سوداگر در نشاني میدان رسالت ، خیابان هنگام ، بعد از شهرداری منطقه 4، پلاک 158 با هدف آموزش و آزمایش صحیح و اصولی رانندگی به متقاضیان گواهینامه تاسیس گردید.

این آموزشگاه در 2 طبقه 90 متری برای امور اداری ثبت نام، برنامه شهر، بایگانی ، کاردکس ، و در طبقه دوم کلاس آموزش تئوری و آزمایش تئوری تشکیل گردیده است. این آموزشگاه دارای پارکینگ اختصاصی برای مربیان به مساحت حدود 200 متر مربع می باشد کلاسهای تئوری این مجموعه معمولا در بازترین زمانها تشکیل میگردد.

آموزشگاه رانندگی هنگام معتقد است که مهمترین روش بالابردن شخصیت افراد آموختن ، کارکردن و شاد زیستن است. کسانی که به آموزش و آموختن اهمیت میدهند از سخت گیری نمی هراسند و میدانند که سخت گیری باعث خوب یادگیری آنهاست.

ما معتقد يم که مردم هزینه میکنند پس باید خوب یاد بگیرند تا سرمایه آنها به هدر نرود . در حال حاضر 28 مربی داشته و تلاش می نماید با دقت و سرعت عمل رانندگی خوب را به شما آموزش دهد.

اين آموزشگاه بنا به صلاح دید راهنمایی و رانندگی معین بعضی آموزشگاه ها در شرق تهران شناخته شده است ّْ. تلاش شده است میانگین سن خودروهای آموشی مربیان بین 2 تا 3 سال باشد و با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی به حقوق دیگران احترام گذاشته شود .

از سال 84 جز اولین آموزشگاه هایی بود که به طرح آموزشگاه های هوشمند پیوست و موفق شد جهت تسهیل در امور هنرجویان تمامی فرآیندهای ثبت نام تا صدور گواهینامه را به صورت سیستمی انجام دهد بعد از چند سال جهت تسهیل در اطلاع رسانی به متقاضیان گواهینامه و مربیان مجموعه سیستم برآیند ارسال پیامک راه اندازی و فرآیندهای مختلف اخذ گواهینامه به متقاضیان اطلاع رسانی میگردد.از سال 1393 این آموزشگاه اقدام به راه اندازی سایت آموزشگاه به نشانی www.hengam.info کرد.

 

 

 

 

 
 


 

نام کاربری

 

رمز عبور

   

آموزشگاه رانندگی هنگام


ثبت‌‌نام

مدیریت آموزشی

شرایط و مدارک

دانشنامه

آرشیو

درباره ما

تماس با ما


نشانی: تهران، ميدان رسالت، خيابان هنگام، نبش خیابان بهار

تلفن: ٧٧٢٠٩۴۴۵ - ٧٧٢٠٩۴۴۶ (۰۲۱)

پست الکترونیک: info@hengam.info

 

© ۱۳۹۹ کلیه حقوق برای آموزشگاه رانندگی هنگام محفوظ است.

هرگونه کپی برداری از مطالب و محتوای این وب‌‌سایت بدون مجوز کتبی نقض قانون حمایت از تولیدکنندگان محتوای اینترنتی می‌‌باشد و تحت پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت.

طراحی و توسعه: گروه ریزسامانه‌‌های نمادیس| پایگاه آموزش مجازی رانندگی| عضو طرح سامانه مدیریت هوشمند آموزشگاه رانندگی